Zmarł nasz Kolega Jerzy Sierżant

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że w dniu 24.07.2019 roku zmarł nasz Kolega Jerzy Sierżant, pracownik TJE Chojnów, aktywny działacz związkowy, pogodny i dobry człowiek.

Śp. Jerzy Sierżant, był miłym i pomocnym Kolegą, zaangażowanym członkiem naszego związku. Zawsze uśmiechnięty, był człowiekiem o wielu pasjach i zainteresowaniach, którymi dzielił się z innymi.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają członkowie zawiązku zawodowego NSZZ Solidarność oraz koleżanka i koledzy z TJE w Chojnowie.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dnia 30 lipca 2019r. (wtorek) o godz.14.00 na cmentarzu komunalnym w miejscowości Obora k. Lubina.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.