Komisje Podzakładowe

Komisja Podzakładowa – Rembelszczyzna

Komisja Podzakładowa NSZZ „Solidarność” w Spółce Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Rembelszczyźnie w składzie :

  1. Jarosław Tyszko – przewodniczący
  2. Dariusz Sobkiewicz – z-ca przewodniczącego
  3. Lidia Hawryluk – sekretarz
  4. Anna Ziółkowska – skarbnik
  5. Agnieszka Pielak
  6. Michał Ornowicz
  7. Daniel Kokosiński
  8. Leszek Klimiuk
  9. Leszek Świć
  10. Jarosław Kiraga
  11. Andrzej Kostka
  12. Bogusław Moczydłowski

Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Wiesław Żbikowska – przewodnicząca
  2. Mariola Orzechowska-Kosiorek
  3. Krzysztof Paterek
  4. Sławomir Putko
  5. Artur Ryszewski

Komisja Podzakładowa – Wrocław

Komisja Podzakładowa NSZZ „Solidarność” w Spółce Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział we Wrocławiu w składzie :

  1. Michał Krupa – przewodniczący
  2. Paulina Kryczka – z-ca przewodniczącego
  3. Paweł Pełka – sekretarz
  4. Dariusz Wdowczyk – skarbnik
  5. Edward Kargul
  6. Zbigniew Moskiewicz
  7. Daniel Sitarczuk
  8. Krzysztof Tymczyszyn
  9. Mirosław Wojtaszek

Lista rezerwowa: Grzegorz Barszczewski

Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Janusz Milejski – przewodniczący
  2. Władysław Zajączkowski

Komisja Podzakładowa – Centrala

Komisja Podzakładowa NSZZ „Solidarność” w Spółce Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Centrala w składzie :

  1. Ewa Bagdach-Pietruszka – przewodniczący
  2. Przemysław Zakrzewski – Z-ca Przewodniczącego
  3. Sylwia Jarczyńska – Skarbnik
  4. Andrzej Wekier – Sekretarz
  5. Anna Kośla

Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Sławomir Dziedzic przewodniczący
  2. Izabella Panoczko
  3. Łukasz Wrzosek

Komisja Podzakładowa – Tarnów

Komisja Podzakładowa NSZZ „Solidarność” w Spółce Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Tarnowie w składzie :

  1. Marian Korneluk – Przewodniczący
  2. Witold Osada – Z-ca Przewodniczącego
  3. Ryś Wanda – Z-ca Przewodniczącego
  4. Wróbel Arkadiusz – Skarbnik
  5. Lorenc Robert – Sekretarz
  6. Tomasz Skwarek
  7. Lipiec Andrzej
  8. Kwieciński Michał
  9. Błoniarz Ryszard
  10. Kilian Zdzisław
  11. Korpok Krzysztof
  12. Sysło Zbigniew
  13. Warzała Tomasz
  14. Marosz Piotr
  15. Kuboń Czesław
  16. Rachwał Stanisław
  17. Blok Janusz
  18. Klepak Dariusz
  19. Klatka Witold
  20. Mazur Piotr
  21. Łuc Artur
  22. Perżyło Andrzej
  23. Wójcik Piotr
  24. Pieczonka Tadeusz
  25. Szura Jan

Skład Komisji Rewizyjnej:

  1. Jała Marek – Przewodniczący
  2. Fudala Piotr
  3. Miś Andrzej
  4. Dulian Kazimierz
  5. Labok Zbigniew
  6. Karaś Wojciech.

Komisja Podzakładowa – Świerklany

Komisja Podzakładowa NSZZ „Solidarność” w Spółce Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Świerklanach w składzie :

  1. Krzysztof Moś - przewodniczący
  2. Artur Wasela – z-ca Przewodniczącego
  3. Grzegorz Juraszczyk – Skarbnik
  4. Barbara Chraścina – Sekretarz
  5. Małgorzata Brożyńska
  6. Karol Cichy
  7. Jerzy Gluza
  8. Bartłomiej Faron
  9. Patryk Grise
  10. Rafał Miszta
  11. Wojciech Rakowski
  12. Marek Moździerz

Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Błażej Pakuła – przewodniczący
  2. Michał Wroński
  3. Mariusz Grise
  4. Andrzej Matyja

Komisja Podzakładowa – Poznań

Komisja Podzakładowa NSZZ „Solidarność” w Spółce Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Poznaniu w składzie :

  1. Piotr Łusiewicz – przewodniczący
  2. Dariusz Chaciński – z-ca przewodniczącego
  3. Włodzimierz Wolski – sekretarz
  4. Wojciech Śron – skarbnik
  5. Bartosz Lewandowski
  6. Adam Kaniewski
  7. Jacek Witkowski
  8. Krzysztof Sawicki
  9. Eugeniusz Przybył
  10. Krzysztof Buczek
  11. Jarosław Jernaś
  12. Dariusz Szabel
  13. Bartosz Baranowski
  14. Bartosz Paluch
  15. Dominik Powchowicz
  16. Witold Gul

Komisja rewizyjna w składzie:

  1. Tomasz Śmigaj – przewodniczący
  2. Sławomir Bukowski
  3. Marcin Sydow
  4. Włodzimierz Lipowicz
  5. Krzysztof Piastowski

Komisja Podzakładowa – Gdańsk

Komisja Podzakładowa NSZZ „Solidarność” w Spółce Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Gdańsku w składzie :

  1. Henryk Kaczorowski – Przewodniczący
  2. Robert Miczewski – Z-a Przewodniczącego
  3. Leon Balicki – Z-ca Przewodniczącego
  4. Łukasz Kurant – Skarbnik
  5. Renata Gierszewska – Sekretarz
  6. Adam Klinkosz

Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Sławomir Pawlak – przewodniczący
  2. Łukasz Grotha
  3. Michał Libera
  4. Karol Węsierski

Komisja Tymczasowa POLSKIE LNG Świnoujście

Tymczasowa Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Polskiego LNG S.A.w składzie:

  1. Paulin Jurkiewicz – przewodniczący
  2. Sławomir Bunkowski – sekretarz
  3. Miłosz Froń – skarbnik

Możliwość komentowania jest wyłączona.